Miller Harris Vetiver Insolent – EDP 100 ml

3029 

Miller Harris Vetiver Insolent – EDP 100 ml od této přední společnosti Miller Harris je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Miller Harris Vetiver Insolent – EDP 100 ml – nyní pořídíte od 3029 Kč.

Katalogové číslo: 5051198670013 Kategorie: , Štítek:

Popis

Miller Harris Vetiver Insolent – EDP 100 ml od našeho výrobce Miller Harris . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Parfémovaná voda Miller Harris Vetiver Insolent je sofistikovaným ztělesněním skutečné britské noblesy, dobrých mravů a elegance. Aromatická kompozice s výraznými dřevitými a fougérovými akordy voní skutečně neobyčejně, hluboce a bohatě. Je určená k celoročnímu využití při denních i večerních příležitostech.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Miller Harris
  • EAN: 5051198670013

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý pepř, kardamom, elemi”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, vetiver, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jantar, kosatec, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Miller Harris Vetiver Insolent - EDP 100 ml
Miller Harris Vetiver Insolent – EDP 100 ml
3029