Miller Harris Oud Eclat – EDP 100 ml

3149 

Miller Harris Oud Eclat – EDP 100 ml od této přední společnosti Miller Harris . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Miller Harris Oud Eclat – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 3149 Kč.

Katalogové číslo: 5051198895171 Kategorie: , Štítek:

Popis

Miller Harris Oud Eclat – EDP 100 ml od spolehlivé značky Miller Harris lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Oud Eclat od značky Miller Harris je parfémová voda pro muže i ženy. Komplexní a smyslnou vůni, která je založena na dřevitých oud tónech agarového dřeva, v úvodu doplňuje tagetes, jehož kořeněná aromatická bylinná vůně se snoubí se smyslným kašmírovým dřevem. Vůně postupně nabývá hlubší a tajemnější struktury – květinové tóny, muškátový oříšek, jantar a jedlový balzám ve vás zanechá téměř éterické emoce. Základ vůně skrývá svůdné pižmo, zemité akordy mechu a smyslnou notou kůže, která se snoubí se sladkou cukrovou stopou a otevírá tak celé kompozici nové a lákavé možnosti. Tato parfémová voda přináší přepych, exotiku a tajemno, které vás zcela pohltí. Oud Eclat vám umožní vyjádřit sebevědomou a svůdnou stránku vaší jedinečné osobnosti. Tvůrkyně vůně Emilie Bouge se snažila zachytit krásu oudu z jiného úhlu pohledu a vytvořila formulaci plnou kontrastů. Vůně symbolizuje kontrast světla a tmy a dokazuje, že aby bylo možné vytvořit krásu, její součástí musí být světlé i stinné stránky, které jsou v tomto případě v dokonalé rovnováze. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Miller Harris
  • EAN: 5051198895171

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud), tagetes, kašmírové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jedlový balzám, květinové tóny, muškátový oříšek, jantar”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cukr, mech, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, sladká”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Miller Harris Oud Eclat - EDP 100 ml
Miller Harris Oud Eclat – EDP 100 ml
3149