Miller Harris L`Eau Magnetic – EDP 100 ml

3029 

Miller Harris L`Eau Magnetic – EDP 100 ml od této značky Miller Harris lze pořídit u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Miller Harris L`Eau Magnetic – EDP 100 ml aktuálně v akci od 3029 Kč.

Katalogové číslo: 5051198640160 Kategorie: , Štítek:

Popis

Miller Harris L`Eau Magnetic – EDP 100 ml od spolehlivé značky Miller Harris je k dostátní teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Parfémovaná voda Miller Harris L’Eau Magnetic je nádherná unisex vůně v nádherném flakonu s bezkonkurenční kombinací fougerových tónů. Jedinečné složení je navrženo pro kreativní, inteligentní lidi, kteří jsou zvyklí na luxusní vůně. Zahalte se do této vůně i vy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Miller Harris
  • EAN: 5051198640160

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, růžový pepř, limetka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, petitgrain”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, tabák, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Miller Harris L`Eau Magnetic - EDP 100 ml
Miller Harris L`Eau Magnetic – EDP 100 ml
3029