Miller Harris Hidden On The Rooftops – EDP 100 ml

1799 

Miller Harris Hidden On The Rooftops – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem Miller Harris je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Miller Harris Hidden On The Rooftops – EDP 100 ml – nyní pořídíte za super cenu 1799 Kč.

Katalogové číslo: 5051198208025 Kategorie: , Štítek:

Popis

Miller Harris Hidden On The Rooftops – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Miller Harris , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

V úvodu Hidden On The Rooftops se snoubí řada citrusových tónů s ostrými zelenými tóny a vykreslují obraz přírody. V srdci jsou sladce vonící květy protkané pylem a medem. Kombinaci zakončují tóny vetiveru, dřevitých tónů, pižma a ambry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Miller Harris
  • EAN: 5051198208025

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, santalové dřevo, vetiver, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, list fialky, šalvěj, černý pepř, červené bobule, limetka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, čaj, med, šeřík, zimolez”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, sladká”}}

Miller Harris Hidden On The Rooftops - EDP 100 ml
Miller Harris Hidden On The Rooftops – EDP 100 ml
1799