Mexx Whenever Wherever Men – EDT 30 ml

206 

Mexx Whenever Wherever Men – EDT 30 ml od kvalitní značky Mexx je k dostání teď opravdu levně. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Mexx Whenever Wherever Men – EDT 30 ml momentálně k dispozici za 206 Kč.

Katalogové číslo: 3614228237819 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mexx Whenever Wherever Men – EDT 30 ml od výrobce s dlouholetou historií Mexx lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Whenever Wherever Men je aromaticko-akvatická vůně pro muže. Hlava obsahuje grep, citron, listy břečťanu a jablko. V srdci ucítíte akvatické akordy, jedli a mořskou řasu. Kompozici uzavírá dubový mech, kašmíran a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Mexx
  • EAN: 3614228237819

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, dubový mech, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, břečťanové listy, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořská řasa, vodní tóny, jedle”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Mexx Whenever Wherever Men - EDT 30 ml
Mexx Whenever Wherever Men – EDT 30 ml
206