Mexx Man – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem

45 

Mexx Man – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem od dodavatele s dobrým jménem Mexx lze zakoupit u nás za příznivou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Mexx Man – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem v akci za 45 Kč.

Katalogové číslo: 2376877791616 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mexx Man – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem od skvělé a známé značky Mexx , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Vůně Man je určena mladým mužům s moderní a osobitou elegantní image. Muž, který si tuto vůni oblíbí, se dívá na život z té pozitivní stránky – je optimista s vlastními stanovenými cíly. Temperamentní a výjimeční muži, kteří bez zábran využijí každou novou výzvu. První kapičky vůně vás pohladí jako vytoužená svěží sprcha s trochu exotickým nádechem a představíte si skvělé průzračné moře v oáze nekonečné zeleně, které má stejnou průzračnou modrou barvu jako tato vůně. Vůně byla na trh uvedena v roce 2000.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Mexx
  • EAN: 2376877791616

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, lišejník”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pelargonie (geranium), borovice, kapradina”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, ananas, bazalka, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, kořenitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”}}

Mexx Man - EDT 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Mexx Man – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem
45