Mexx Festival Splashes For Men – EDT 30 ml

196 

Mexx Festival Splashes For Men – EDT 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Mexx lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Mexx Festival Splashes For Men – EDT 30 ml výhodně za skvělou cenu 196 Kč.

Katalogové číslo: 3614228074858 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mexx Festival Splashes For Men – EDT 30 ml od předního výrobce Mexx je momentálně ve výhodné akci. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Festival Splashes For Men je svěží vůně pro muže, která v sobě odráží festivalové rytmy s jiskřivými nótami melounu a zeleného jablka, s hřejivým dřevitým podpisem. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Mexx
  • EAN: 3614228074858

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zelené jablko”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”meloun”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží”}}

Mexx Festival Splashes For Men - EDT 30 ml
Mexx Festival Splashes For Men – EDT 30 ml
196