Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas – EDT 100 ml

999 

Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas – EDT 100 ml značky Mercedes-Benz je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas – EDT 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 999 Kč.

Katalogové číslo: 3595471051134 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas – EDT 100 ml od spolehlivé značky Mercedes-Benz . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Vůně VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas od značky Mercedes Benz je orientálně-dřevitá a představena byla poprvé v roce 2015. V úvodu se mísí tóny citronu a máty, poté se o slovo přihlásí pelyněk, lístky fíkovníku a levandule a na závěr se o slovo přihlásí fazole tonka, santalové dřevo a kašmírové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Mercedes-Benz
  • EAN: 3595471051134

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule”}}

Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas - EDT 100 ml
Mercedes-Benz VIP Club Addictive Oriental by Alberto Morillas – EDT 100 ml
999