Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

767 

Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml s pečetí kvality od Mercedes-Benz lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml právě nyní za skvělou cenu 767 Kč.

Katalogové číslo: 3595471062062 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml od značky s dobrým jménem Mercedes-Benz je právě nyní na našich stránkách v akci. Skvělý produkt s garancí kvality.

Mercedes Benz Man Private je orientálně-dřevitá pro muže. Hlava obsahuje pelyněk, kardamom a cypřiš. V srdci ucítíte levanduli, krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum) a ambroxan. Kompozici uzavírá pačuli, kašmírové dřevo a cedr. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Mercedes-Benz
  • EAN: 3595471062062

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , kašmírové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”labdanum, ambroxan, levandule”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tarragon, cypřiš, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mercedes-Benz Man Private - EDP 100 ml
Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml
767