Memo Ocean Leather – EDP 75 ml

3699 

Memo Ocean Leather – EDP 75 ml od našeho předního výrobce Memo , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Memo Ocean Leather – EDP 75 ml – nyní zakoupíte od 3699 Kč.

Katalogové číslo: 3700458601435 Kategorie: , Štítek:

Popis

Memo Ocean Leather – EDP 75 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Memo je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Ocean Leather od Memo Paris je kožená vůně pro ženy a muže. Parfumérem této vůně je Alienor Massenet. Vůně byla uvedena trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Memo
  • EAN: 3700458601435

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, šalvěj, elemi”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, bazalka, mandarinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”muškátový oříšek, vetiver, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Memo Ocean Leather - EDP 75 ml
Memo Ocean Leather – EDP 75 ml
3699