Masque Milano Mandala – EDP 100 ml

4789 

Masque Milano Mandala – EDP 100 ml od tohoto výrobce Masque Milano , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Masque Milano Mandala – EDP 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 4789 Kč.

Katalogové číslo: 8055118033084 Kategorie: , Štítek:

Popis

Masque Milano Mandala – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Masque Milano je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Parfémová voda Mandala od italské značky Masque Milano je ambrová kořenitá parfémová voda pro muže i ženy. Pokojný soulad této vůně spočívá v bohatém složení kořeněných tónů, které se prolínají s pryskyřičnými akordy olibana, labdana a myrhy. Bylinné akordy anděliky, která připomíná anýz, prostoupí dřevité akordy dubového mechu, santalového dřeva a ambry. Kadidlo dodává celé kompozici nádech čistoty, harmonie a klidu. Tato mystická vůně je cestou do nitra duše a zároveň je ztělesněním souladu člověka se sebou samým i člověka s přírodou. Mandala je drahocenná připomínka vaší krásy a vnitřní síly. Vůni vytvořil Christian Carbonnel v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Masque Milano
  • EAN: 8055118033084

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”olibanum, andělika, muškátový oříšek”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kadidlo, kardamom, labdanum, cedrové dřevo, skořice , hřebíček”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”myrha, ambra, santalové dřevo, dubový mech”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, kořenitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Masque Milano Mandala - EDP 100 ml
Masque Milano Mandala – EDP 100 ml
4789