Mancera Wild Leather – EDP 120 ml

1549 

Mancera Wild Leather – EDP 120 ml od známé společnosti Mancera lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Mancera Wild Leather – EDP 120 ml zrovna teď v akci za 1549 Kč.

Katalogové číslo: 3760265191246 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Wild Leather – EDP 120 ml od značky s dobrým jménem Mancera , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Parfémová voda Wild Leather od značky Mancera je vhodná pro muže i pro ženy. Tato unisexová niché vůně se otevírá tóny sicilského bergamotu – srdce tvoří pačuli, fialka, bulharská růže a v závěru se rozvoní bílé pižmo, dřevo guaiac, kůže, lišejník a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265191246

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pačuli , bulharská růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, guajakové dřevo, bílé pižmo, lišejník, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský bergamot”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Mancera Wild Leather - EDP 120 ml
Mancera Wild Leather – EDP 120 ml
1549