Mancera Wild Candy – EDP – TESTER 120 ml

1430 

Mancera Wild Candy – EDP – TESTER 120 ml od skvělého výrobce Mancera je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Mancera Wild Candy – EDP – TESTER 120 ml na našich stránkách za 1430 Kč.

Katalogové číslo: 2376876328523 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Wild Candy – EDP – TESTER 120 ml od známé značky Mancera je k dostání levně a pohodlně online. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Tato omamná vůně, kterou vytvořil Pierre Montale, se otevírá ovocnou směsí citrusů, kokosu a broskve. Poté se spirálovitě rozvine do květinového buketu tahitských květin, ylang-ylang, bulharské růže a vzácného kosatce. Bohatá ambra a bílé pižmo v základu zanechávají fascinující stopu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Mancera
  • EAN: 2376876328523

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, broskev, kokos”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bulharská růže, kosatec, ylang-ylang, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Mancera Wild Candy - EDP - TESTER 120 ml
Mancera Wild Candy – EDP – TESTER 120 ml
1430