Mancera Wild Candy – EDP 120 ml

1249 

Mancera Wild Candy – EDP 120 ml od značky s dobrým jménem Mancera , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Mancera Wild Candy – EDP 120 ml levně za cenu 1249 Kč.

Katalogové číslo: 3760265191161 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Wild Candy – EDP 120 ml od skvělé značky Mancera je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Tato omamná vůně, kterou vytvořil Pierre Montale, se otevírá ovocnou směsí citrusů, kokosu a broskve. Poté se spirálovitě rozvine do květinového buketu tahitských květin, ylang-ylang, bulharské růže a vzácného kosatce. Bohatá ambra a bílé pižmo v základu zanechávají fascinující stopu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265191161

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, broskev, kokos”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bulharská růže, kosatec, ylang-ylang, květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Wild Candy - EDP 120 ml
Mancera Wild Candy – EDP 120 ml
1249