Mancera Vanille Exclusive – EDP – TESTER 120 ml

1545 

Mancera Vanille Exclusive – EDP – TESTER 120 ml od dodavatele se skvělou pověstí Mancera je u nás za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Mancera Vanille Exclusive – EDP – TESTER 120 ml právě nyní za skvělou cenu 1545 Kč.

Katalogové číslo: 2376875926959 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Vanille Exclusive – EDP – TESTER 120 ml od tohoto skvělého výrobce Mancera , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Vanille Exclusive je parfémovaná voda pro muže i ženy od značky Mancera. Unikátní kompozici otevírá vonokvětka, broskev, hnědý cukr a šlehačka. Za středními tóny stojí fialka, jasmín a tuberóza. Skvěle to ukončí vanilka, jantar, pižmo a dřevité tóny, které tomu dodají tu správnou tečku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Mancera
  • EAN: 2376875926959

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, vanilka, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, jasmín, tuberóza”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”broskev, cukr, osmanthus, šlehačka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Vanille Exclusive - EDP 120 ml
Mancera Vanille Exclusive – EDP – TESTER 120 ml
1545