Mancera Sand Aoud – EDP 120 ml

1299 

Mancera Sand Aoud – EDP 120 ml od známé společnosti Mancera je právě teď za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Mancera Sand Aoud – EDP 120 ml levně za 1299 Kč.

Katalogové číslo: 3760265190928 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Sand Aoud – EDP 120 ml od značky s dlouholetou historií Mancera , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

První setkání s touto vůní odhaluje koření a černý rybíz. Když chvilku počkáte, tak zachytíte střední tóny kadidla, šafránu a růže. A v základu najdete bohaté, dřevité tóny bílého pižma, vanilky, agarového dřeva a pačuli. Tato vůně vás přenese do vzdálených zahrad a chrámů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265190928

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , bílé pižmo, vanilka, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, šafrán, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kořeněné tóny, černý rybíz”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Mancera Sand Aoud - EDP 120 ml
Mancera Sand Aoud – EDP 120 ml
1299