Mancera Royal Vanilla – EDP 120 ml

1399 

Mancera Royal Vanilla – EDP 120 ml od spolehlivého výrobce Mancera je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Mancera Royal Vanilla – EDP 120 ml aktuálně v akci od 1399 Kč.

Katalogové číslo: 3760265193370 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Royal Vanilla – EDP 120 ml od této spolehlivé značky Mancera , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Pierre Montale přesně ví, kde najít a jak vybrat ty nejlepší ingredience pro vůně v Mancera. Parfémovaná voda Royal Vanilla, vytvořená exkluzivně pro vás, kombinuje vůně vanilky se vzácným jantarem, pačuli a fialkou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265193370

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, pačuli , vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, květ pomerančovníku, růže, karamel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, rebarbora”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, sladká”}}

Mancera Royal Vanilla - EDP 120 ml
Mancera Royal Vanilla – EDP 120 ml
1399