Mancera Roses Jasmine – EDP 60 ml

1312 

Mancera Roses Jasmine – EDP 60 ml od známého výrobce Mancera je u nás za bezkonkurenční cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Mancera Roses Jasmine – EDP 60 ml nyní za 1312 Kč.

Katalogové číslo: 3760265190898 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Roses Jasmine – EDP 60 ml od tohoto předního výrobce Mancera je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Pierre Mancera představuje Roses Jasmine, která vás udeří nejprve s tóny mandarinky, hrušky, citrusů z Kalábrie a poté se k vám vkradne s jasmínem, francouzskou růží, pomerančovým květem a listy pačuli se základními tóny cedrového dřeva, dubového mechu, bílého pižma, který s vámi přetrvává celý den s chypre květinovou vůní. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265190898

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, dubový mech, bílé pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský citron, mandarinka, hruška”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, list pačuli, květ pomerančovníku, francouzská růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”}}

Mancera Roses Jasmine - EDP 60 ml
Mancera Roses Jasmine – EDP 60 ml
1312