Mancera Gold Prestigium – EDP 120 ml

1499 

Mancera Gold Prestigium – EDP 120 ml od dodavatele s dlouholetou historií Mancera je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Mancera Gold Prestigium – EDP 120 ml momentálně v akci za 1499 Kč.

Katalogové číslo: 3760265191369 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Gold Prestigium – EDP 120 ml značky Mancera je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Může zlato mít vůni? Samozřejmě že ne! Ale jaká vůně všeho, co obklopuje zlato! Tato kompozice obsahuje veškeré kouzlo luxusu. Ďábelské pokušení, vůně, která může snadno svést muže i ženy! Svou brilantností zastíní všechny poklady východu. Zlatá stopa úspěchu v lesku nenapodobitelného stylu. Nepálský oud v kořeněném řezu s lahůdkovou vanilkou a něhou květů pomeranče, jasmínu a listů pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265191369

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, agarové dřevo (oud), černý pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, bílé pižmo, vanilka, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Mancera Gold Prestigium - EDP 120 ml
Mancera Gold Prestigium – EDP 120 ml
1499