Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP 120 ml

2283 

Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP 120 ml od naší známé značky Mancera . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP 120 ml v akci za 2283 Kč.

Katalogové číslo: 3760265190522 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP 120 ml od společnosti s výborným jménem Mancera lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Gold Intensitive Aoud představuje orientálně-květinovou vůni pro muže i ženy. Hlava je tvořena citronem a vodními tóny. Srdce se skládá z růže, pelargonie, kosatce, týkového a guajakového dřeva. V základu se rozvoní šedá ambra, bílé pižmo a vzácné dřeviny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265190522

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, bílé pižmo, vzácná dřeva”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, vodní tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”guajakové dřevo, pelargonie (geranium), růže, kosatec, teakové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}

Mancera Gold Intensitive Aoud - EDP 120 ml
Mancera Gold Intensitive Aoud – EDP 120 ml
2283