Mancera Choco Violet – EDP 120 ml

1511 

Mancera Choco Violet – EDP 120 ml od společnosti se zárukou kvality Mancera . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Mancera Choco Violet – EDP 120 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 1511 Kč.

Katalogové číslo: 3760265191574 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Choco Violet – EDP 120 ml od známého předního výrobce Mancera lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Sladká vůně Choco Violet je skvělá pro všechny příležitosti. Všichni si jí ihned oblíbí a již nebudou chtít jinou. Kompozice se skládá ze směsi s nejvyšší kvalitou vzácných a luxusních surovin z celého světa. V hlavě nalezneme pomeranč, lískový oříšek a bergamot. Srdce voní po fialkách a čokoládě. Pižmo a vanilka se starají o jiskřivý konec. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265191574

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč, lískový ořech”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, čokoláda”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Choco Violet - EDP 120 ml
Mancera Choco Violet – EDP 120 ml
1511