Mancera Black Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml

1514 

Mancera Black Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml od známého výrobce Mancera . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Mancera Black Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml výhodně za super cenu 1514 Kč.

Katalogové číslo: 2376876009668 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Black Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml od tohoto předního výrobce Mancera je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Black Intensitive Aoud je intenzivní parfémovaná voda pro muže i ženy. V jejíž kompozici nalezneme zajímavé ingredience. Začátek nám ukáže chilli paprička, hřebíček a sladká broskev. Srdce prozradí jasmín, šafrán, fialka, růže a sladký cukr. Santalové a arganové dřevo spolu s cedrem a gurjanským balzámem ukončí tuto dokonalou symfonii. Vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Mancera
  • EAN: 2376876009668

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”120 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, arganové dřevo, gurjanský balzám”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, jasmín, růže, šafrán, cukr”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”broskev, chilli paprička, hřebíček”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Black Intensitive Aoud - EDP 120 ml
Mancera Black Intensitive Aoud – EDP – TESTER 120 ml
1514