Mancera Aoud Vanille – EDP 60 ml

1312 

Mancera Aoud Vanille – EDP 60 ml značky Mancera je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Mancera Aoud Vanille – EDP 60 ml za výhodnou cenu 1312 Kč.

Katalogové číslo: 3760265190294 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Aoud Vanille – EDP 60 ml od značky s dobrým jménem Mancera je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Aoud Vanille z kolekce Dark Desire představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlava je tvořena šafránem, černým pepřem, kardamomem a agarovým dřevem. V srdci ucítíte květinové tóny, v základu se rozvoní vanilka, guajakové a santalové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265190294

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”guajakové dřevo, santalové dřevo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, agarové dřevo (oud), černý pepř, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Aoud Vanille - EDP 60 ml
Mancera Aoud Vanille – EDP 60 ml
1312