Mancera Aoud Café – EDP 60 ml

1099 

Mancera Aoud Café – EDP 60 ml od přední společnosti Mancera . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Mancera Aoud Café – EDP 60 ml výhodně za super cenu 1099 Kč.

Katalogové číslo: 3760265190133 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mancera Aoud Café – EDP 60 ml od této přední společnosti Mancera lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Mancera Aoud Café představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlav je tvořena broskví, černým rybízem a bergamotem. Srdce se skládá z ambry, kávy a květinových tónů. V základu se rozvoní sladké a dřevité tóny společně s bílým pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mancera
  • EAN: 3760265190133

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, broskev, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, káva, květinové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, dřevité tóny, sladké tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Mancera Aoud Café - EDP 60 ml
Mancera Aoud Café – EDP 60 ml
1099