Maison Margiela Replica Jazz Club – EDT (plnitelná) 100 ml

2629 

Maison Margiela Replica Jazz Club – EDT (plnitelná) 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Maison Margiela je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Maison Margiela Replica Jazz Club – EDT (plnitelná) 100 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2629 Kč.

Katalogové číslo: 3605521932105 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Margiela Replica Jazz Club – EDT (plnitelná) 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Maison Margiela . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Replica Jazz Club od značky Maison Margiela je sladká dřevitá toaletní voda pro muže. Vůně patří do kolekce Replica – tyto vůně mají univerzální sílu vyvolat vzpomínky na milovaná místa nebo příjemné okamžiky. Kořeněná, sebevědomá a bohatá vůně, která se otevírá svěžími citrusovými akordy, okořeněné růžovým pepřem, muškátovou šalvějí a intenzivní dřevitou stopou jávského vetiveru. Gurmánské a hřejivé aroma rumu a listů tabáku navozuje tu pravou vzrušující a zároveň intimní atmosféru soukromého jazzového klubu. Pryskyřičný styrax a lahodná vůně vanilkového lusku naplní místnost, stejně jako radostné noty linoucí se ze saxofonu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a jejím tvůrcem je Alienor Massenet.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Maison Margiela
  • EAN: 3605521932105

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růžový pepř, neroli, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”rum, jávský vetiver, muškátová šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”listy tabáku, vanilkový lusk, styrax”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Maison Margiela Replica Jazz Club - EDT (plnitelná) 100 ml
Maison Margiela Replica Jazz Club – EDT (plnitelná) 100 ml
2629