Maison Margiela Replica By The Fireplace – EDT (plnitelná) 100 ml

2629 

Maison Margiela Replica By The Fireplace – EDT (plnitelná) 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Maison Margiela je u nás k dostání za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Maison Margiela Replica By The Fireplace – EDT (plnitelná) 100 ml právě teď za cenu 2629 Kč.

Katalogové číslo: 3614270562112 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Margiela Replica By The Fireplace – EDT (plnitelná) 100 ml od známé značky Maison Margiela lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Replica By The Fireplace je dřevitá toaletní voda s vanilkovými podtóny, která potěší muže i ženy. Lehké úvodní tóny pomerančového květu prohlubuje růžový pepř a hřebíček. Srdce vůně vás zavede k doutnajícímu krbu, kde ucítíte silnou vůni guajakového dřeva, pečených kaštanů a jalovce, který připomíná vůni lesa. Toaletní voda, která vám navodí pocit útulnosti, bezpečí a klidu, je v základu tvořena vanilkou, luxusní vůní kašmíru a sladkými tóny peruánského balzámu. Vůně patří do kolekce Replica – tyto vůně mají univerzální sílu vyvolat vzpomínky na milovaná místa nebo příjemné okamžiky. Replica By The Fireplace je oslavou uklidňujícího pocitu, který vás zasáhne, jakmile se zahledíte do plamenů hořícího krbu, zatímco venku se na zamrzlou krajinu snáší kouzelné sněhové vločky. Hřejivá a důmyslná vůně, kterou si zkrátka zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015 a její tvůrkyní je Marie Salamagne.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Maison Margiela
  • EAN: 3614270562112

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hřebíček, růžový pepř, květ pomerančovníku”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kaštany, guajakové dřevo, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, peruánský balzám, kašmír”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Maison Margiela Replica By The Fireplace - EDT (plnitelná) 100 ml
Maison Margiela Replica By The Fireplace – EDT (plnitelná) 100 ml
2629