Maison Margiela Replica Autumn Vibes – EDT 100 ml

2629 

Maison Margiela Replica Autumn Vibes – EDT 100 ml od spolehlivé značky Maison Margiela lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Maison Margiela Replica Autumn Vibes – EDT 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 2629 Kč.

Katalogové číslo: 3614273074186 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Margiela Replica Autumn Vibes – EDT 100 ml od skvělého výrobce Maison Margiela je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Replica Autumn Vibes od značky Maison Margiela je toaletní voda pro muže i ženy. Tato dřevitě-kořeněná vonná esence se otevírá kardamomem a růžovým pepřem, která následuje muškátový oříšek, zemitá a smyslná vůně javoru a nasládlé tóny mrkvových semínek. Základ je mocným spojením hlubokých tónů cedru a zemitých akordů mechu. Vůně patří do kolekce Replica – tyto vůně mají univerzální sílu vyvolat vzpomínky na milovaná místa nebo příjemné okamžiky. Replica Autumn Vibes je vzpomínkou na jeden z teplých prosluněných podzimních dní, kdy se příroda barví do oranžových, žlutých a červenohnědých odstínů. Vdechněte vůni přírody a nechte se pohladit hravým podzimním vánkem, který unáší vzpomínky na radostné procházky lesem, který se ukládá k zimnímu spánku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021 a její tvůrkyní je parfumérka Fanny Bal.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Maison Margiela
  • EAN: 3614273074186

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kardamom, růžový pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, javor, semínko mrkve”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, mech”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Maison Margiela Replica Autumn Vibes - EDT 100 ml
Maison Margiela Replica Autumn Vibes – EDT 100 ml
2629