Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 70 ml

3399 

Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 70 ml od výrobce se skvělou pověstí Maison Francis Kurkdjian , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 70 ml k sehnání zrovna v akci za 3399 Kč.

Katalogové číslo: 3700559604205 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 70 ml od předního výrobce Maison Francis Kurkdjian , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2016, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti. Petit Matin je citrusově květinová vůně určená pro muže i ženy. Autor se při navržení vůně inspiroval časným ránem v Paříži.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559604205

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambroxan”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, květ pomerančovníku, litsea cubeba”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”hloh”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”}}

Maison Francis Kurkdjian Petit Matin - EDP 70 ml
Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 70 ml
3399