Maison Francis Kurkdjian Oud – EDP 70 ml

4999 

Maison Francis Kurkdjian Oud – EDP 70 ml od známé kvalitní značky Maison Francis Kurkdjian . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Maison Francis Kurkdjian Oud – EDP 70 ml – nyní získáte od 4999 Kč.

Katalogové číslo: 3700559601068 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Oud – EDP 70 ml od společnosti s předním postavením na trhu Maison Francis Kurkdjian – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Parfémovou vodu pro muže i ženy s názvem Oud, která byla uvedena na trh v roce 2012, vytvořil samotný Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti. Tato luxusní vůně je interpretací starých arabských parfémů. Snaha obnovit tyto jedinečné vonné kompozice umožnila vzniknout vůni, která oslavuje klidnou atmosféru mezi písečnými pouštními dunami a tmavou oblohou, kterou rozzáří hvězdy. Hlavní složkou parfémové vody je laoský oud, který patří mezi nejčistší a nejvzácnější ingredience využívané v parfumerii. Dalšími ingrediencemi vůně jsou pryskyřice elemi, šafrán, pačuli a maocký cedr.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559601068

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”marocký cedr”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , laoský oud”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, elemi”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Maison Francis Kurkdjian Oud - EDP 70 ml
Maison Francis Kurkdjian Oud – EDP 70 ml
4999