Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 70 ml

2999 

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 70 ml od přední značky Maison Francis Kurkdjian lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 70 ml za bezkonkureční cenu 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3700559611029 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 70 ml od tohoto předního výrobce Maison Francis Kurkdjian , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Získejte tento produkt bezpečně online.

V této citrusové a květinové vůni se kalábrijský bergamot mísí s akordem slunečních tónů a smyslného pižma. V dokonalé harmonii, zahalené aurou teplého světla, vytvářejí jemnou parfémovanou vodu s teplou a slunnou notou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559611029

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”70 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květinové tóny, sluneční tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte - EDP 70 ml
Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte – EDP 70 ml
2999