Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 35 ml

2827 

Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 35 ml od značky s dobrým jménem Maison Francis Kurkdjian je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 35 ml zrovna teď v akci za 2827 Kč.

Katalogové číslo: 3700559608678 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 35 ml od naší známé značky Maison Francis Kurkdjian . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Amyris Homme je luxusní a přitažlivá pánská toaletní voda, bude dokonalým společníkem vašeho celého dne. Vhodná je především na nošení v teplých měsícícíh. V hlavě nalezneme rozmarýn a úžasnou mandarinku. V hřejivém srdci stojí v čele čokoláda, iris, káva, kokos a amyris. Základní tóny tvoří arganové dřevo a fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559608678

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”35 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”amyris, čokoláda, kosatec, káva, kokos”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”arganové dřevo, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, ovocná”}}

Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme - EDT 35 ml
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme – EDT 35 ml
2827