Maison Francis Kurkdjian 724 – EDP 200 ml

8899 

Maison Francis Kurkdjian 724 – EDP 200 ml od kvalitní společnosti Maison Francis Kurkdjian , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Maison Francis Kurkdjian 724 – EDP 200 ml – produkt momentálně prodáváme za 8899 Kč.

Katalogové číslo: 3700559613603 Kategorie: , Štítek:

Popis

Maison Francis Kurkdjian 724 – EDP 200 ml od společnosti s výborným jménem Maison Francis Kurkdjian je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Parfémová voda 724 od značky Maison Francis Kurkdjian je květinově-aldehydová vůně s pižmovými podtóny, která je určena pro muže i ženy. Elegantní profil parfémové vody 724 vynikne ve světle jasné oblohy s výhledem na město, jehož kouzlem, architekturou a panoramaty byla tato vůně inspirována. Jasná, jiskřivá, okouzlující a smyslná vůně je pozvánkou žít v rytmu města. Svrchní tóny představují svěží městský akord – sofistikované aldehydy, které připomínají vůni kovu a čistoty, a šumivý kalábrijský bergamot ve vás vyvolají pocit energizující svěžesti a čistoty. V srdci této vůně se objevuje lehkost vytvořená květinovým buketem egyptského jasmínu, květu sladkého hrášku a orosených bílých květin. Základní tóny se vyznačují obklopujícím a uklidňujícím pocitem, který se vás zmocní díky luxusnímu akordu santalového dřeva a živoucího bílého pižma. „ Na velkých městech je něco, co tě zaplavuje, elektrizuje, povznáší. Tu komunikační energii, ten život pulzující unisono, jsem převedl do vůně. “ – řekl Francis Kurkdjian. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Maison Francis Kurkdjian
  • EAN: 3700559613603

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”aldehydy, kalábrijský bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”egyptský jasmín, květ sladkého hrášku, bílé květiny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, aldehydová, pižmová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aldehydická”}}

Maison Francis Kurkdjian 724 - EDP 200 ml
Maison Francis Kurkdjian 724 – EDP 200 ml
8899