Lolita Lempicka Lempicka Homme – EDT 50 ml

605 

Lolita Lempicka Lempicka Homme – EDT 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Lolita Lempicka je právě teď za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Lolita Lempicka Lempicka Homme – EDT 50 ml – cena 605 Kč.

Katalogové číslo: 3760269849556 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lolita Lempicka Lempicka Homme – EDT 50 ml od společnosti Lolita Lempicka , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Lempicka Homme kombinuje intenzivní a jiskřivou svěžest s novou pikantní smyslností. Ultramoderní start stimuluje smysly a zve vás k opuštění. Mužnosti a hloubce lékořice odpovídá romantická, pudrová fazole tonka. Lempicka Homme se vrací k něžné a ikonické plné chuti lékořice. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Lolita Lempicka
  • EAN: 3760269849556

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, labdanum, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, květ pomerančovníku, růže, dřevité tóny, rum, cukr, mandle”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”anýz, tarragon, břečťan, lékořice”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lolita Lempicka Lempicka Homme - EDT 50 ml
Lolita Lempicka Lempicka Homme – EDT 50 ml
605