Lolita Lempicka Green Lover – EDT 100 ml

786 

Lolita Lempicka Green Lover – EDT 100 ml od této skvělé značky Lolita Lempicka je pro vás pro vás právě dnes v akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Lolita Lempicka Green Lover – EDT 100 ml výhodně za 786 Kč.

Katalogové číslo: 3760269848405 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lolita Lempicka Green Lover – EDT 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Lolita Lempicka , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Nová vůně Green Lover vyjadřuje eleganci a vytříbenou mužnost, kterou v sobě nosí dnešní muži. Aromatická kompozice je postavena ze svrchních tónů zelené mandarinky a pepře, středním tónům dominuje gin, máta a jalovec a základní tóny tvoří madagaskarská vanilka a pižmo. Tento produkt je veganský. Green Lover byl vyvinut s maximálním ohledem na vaši pokožku. Je bez barviv, opalovacích krémů a endokrinních disruptorů.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Lolita Lempicka
  • EAN: 3760269848405

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”máta, jalovec, gin”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”zelená”}}

Lolita Lempicka Green Lover - EDT 100 ml
Lolita Lempicka Green Lover – EDT 100 ml
786