Loewe Agua – EDT 75 ml

1636 

Loewe Agua – EDT 75 ml od výrobce se skvělou pověstí Loewe , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Loewe Agua – EDT 75 ml aktuálně za 1636 Kč.

Katalogové číslo: 8426017072182 Kategorie: , Štítek:

Popis

Loewe Agua – EDT 75 ml od společnosti s výborným jménem Loewe . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Loewe Agua dokonale kombinuje ženskou smyslnost a romantiku, stejně jako sílu a noblesu skutečného muže. Hlava se na pokožce otevírá jiskřivými tóny bergamotu, mandarinky a nádhernými nuancemi yuzu. Srdeční akordy jsou zaměřeny na výrazné akcenty drahého koření orámované čajovými aromaty. A na závěr zazní teplé a jemné odstíny ambry, bílého pižma, ušlechtilé tóny cedrového dřeva a santalového dřeva.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Loewe
  • EAN: 8426017072182

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, palisandr, yuzu”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořeněné tóny, čaj, černý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Loewe Agua - EDT 75 ml
Loewe Agua – EDT 75 ml
1636