Le Couvent Maison De Parfum Saiga – EDP 100 ml

1229 

Le Couvent Maison De Parfum Saiga – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Le Couvent Maison De Parfum lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Le Couvent Maison De Parfum Saiga – EDP 100 ml – zboží máme ted u nás za 1229 Kč.

Katalogové číslo: 3701139903572 Kategorie: , Štítek:

Popis

Le Couvent Maison De Parfum Saiga – EDP 100 ml od naší známé značky Le Couvent Maison De Parfum je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Na okrajích stepi, za ohromnými úseky holé země, lze rozeznat obrys půvabné zvířecí siluety, antilopy. Jemné a elegantní kontury antilopy, jejíž dunivý cval zní jako melodie. Rafinovaný nádech růže Centifolia je zabalen do jemného cedrového dřeva. Ovocné tóny z černého rybízu rozbíjejí tuto iluzi křehkosti a připomínají nám, že pod touto sladkou kůrou bije odvážný duch. Saiga je elegantní květinově-ovocná vůně. Svádí nás svou jemnou elegancí a sametovou sladkostí. Parfémová voda pro muže i ženy je 100% veganská a 89% složek je přírodního původu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a tvůrkyní vůně je Jean-Claude Ellena.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Le Couvent Maison De Parfum
  • EAN: 3701139903572

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}

Le Couvent Maison De Parfum Saiga - EDP 100 ml
Le Couvent Maison De Parfum Saiga – EDP 100 ml
1229