Le Couvent Maison De Parfum Nubica – EDP 100 ml

1229 

Le Couvent Maison De Parfum Nubica – EDP 100 ml zboží dodává Le Couvent Maison De Parfum . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Le Couvent Maison De Parfum Nubica – EDP 100 ml levně za cenu 1229 Kč.

Katalogové číslo: 3701139903428 Kategorie: , Štítek:

Popis

Le Couvent Maison De Parfum Nubica – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Le Couvent Maison De Parfum je k získání právě teď u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Nubica, lvice – symbol smyslnosti. Hluboko v savaně se lvice plíží cestou, sametové tlapky pronikají prachem a hořící slunce padá pod živou okrovou horizontální linii. Smyslná a jiskřivá vůně mandarinky vás přivítá v úvodu parfémové vody, která potěší muže i ženy. Vanilka a fazole tonka poskytuje teplo, které je kočičí a smyslné, pačuli představuje zvířecí sílu pevně navinuté energie, připravené ke skoku. Tato jedinečná kompozice byla vytvořena podle tradic francouzské Haute Parfumerie a používá pouze ty nejlepší vzácné primární ingredience. Vůně na vás zanechá smyslný a jedinečný otisk. Produkt je veganský a obsahuje 84% přírodních složek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a tvůrkyní vůně je Jean-Claude Ellena.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Le Couvent Maison De Parfum
  • EAN: 3701139903428

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”gurmánská”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}

Le Couvent Maison De Parfum Nubica - EDP 100 ml
Le Couvent Maison De Parfum Nubica – EDP 100 ml
1229