Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae – EDC 200 ml

2019 

Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae – EDC 200 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Le Couvent Maison De Parfum je k dispizici za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae – EDC 200 ml ve slevě pouze nyní za 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3701139901332 Kategorie: , Štítek:

Popis

Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae – EDC 200 ml od kvalitního výrobce Le Couvent Maison De Parfum je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Aqua Sacrae je výsledkem spojení mandarinky s tóny čaje Earl Grey a květinových tónů jasmínu a tuberózy. Elegantní konstrukce, která odhaluje přirozenou dualitu mezi svěžestí a smyslností. Unikátní tvorba vyvinutá v tradici francouzské Haute Parfumerie, založená na bohatých a silných květinových absolutech.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Le Couvent Maison De Parfum
  • EAN: 3701139901332

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, tuberóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”čaj Earl Grey, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae - EDC 200 ml
Le Couvent Maison De Parfum Aqua Sacrae – EDC 200 ml
2019