Laura Biagiotti Roma Uomo – EDT 40 ml

506 

Laura Biagiotti Roma Uomo – EDT 40 ml od předního výrobce Laura Biagiotti je k dostání za výborné peníze. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Laura Biagiotti Roma Uomo – EDT 40 ml zrovna nyní za cenu 506 Kč.

Katalogové číslo: 8011530000158 Kategorie: , Štítek:

Popis

Laura Biagiotti Roma Uomo – EDT 40 ml od značky se skvělou pověstí Laura Biagiotti je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Mužná vůně středomoří, která spojuje umění a kulturu Říma. Roma Uomo je vůní výjimečného citu a vitality, s pradávnou elegancí a mužskou silou. Její jemnost pochází ze staleté římské tradice, týkající se vůní a éterických olejů. Rafinovaná kompozice Romy Uomo je právě tak pulzující jako krajina kolem Středozemního moře.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Laura Biagiotti
  • EAN: 8011530000158

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”40 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, mech, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka, mandarinka, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”vodní, dřevitá”}}

Laura Biagiotti Roma Uomo - EDT 40 ml
Laura Biagiotti Roma Uomo – EDT 40 ml
506