Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition – EDP 100 ml

349 

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition – EDP 100 ml zboží dodává Lattafa lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition – EDP 100 ml právě teď za cenu 349 Kč.

Katalogové číslo: 6291106063981 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Lattafa je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Značka Lattafa představuje další klenot své kolekce. Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition je luxusní edice, která mísí vzácné koření, teplo dřevitých tónů s jemností vanilky. Vršek kompozice obsahuje jemné tóny růží spolu se skořicí a šafránem. Sladkost karamelu se dotýká srdce spolu s teplem pačuli. Hluboký a hřejivý základ je obohacen o vanilku, ambru, ambroxan a dřevité tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291106063981

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, skořice , šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”karamel, pačuli “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, vanilka, jantar, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition - EDP 100 ml
Lattafa Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition – EDP 100 ml
349