Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi – EDP 100 ml

449 

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi – EDP 100 ml od kvalitního výrobce Lattafa . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi – EDP 100 ml na našich stránkách za 449 Kč.

Katalogové číslo: 6769824658135 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi – EDP 100 ml od této spolehlivé značky Lattafa je k sehnání u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Sheikh Al Shuyukh Khusoosi od značky Lattafa je fougerová ambrová parfémová voda pro muže i ženy. Tuto bohatou vůni otevírají pikantní tóny černého pepře, které povznáší levandulové aroma. Sladká bylinná vůně muškátové šalvěje a medové tóny šafránu vás okouzlí v srdci vůně. V základu se oud tóny agarového dřeva mísí s cedrem, myrhou a hřejivým jantarem, který umocňuje jantarově-pižmová vůně ambroxanu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6769824658135

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šafrán, muškátová šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, myrha, ambroxan, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, fougerová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi - EDP 100 ml
Lattafa Sheikh Al Shuyukh Khusoosi – EDP 100 ml
449