Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml

789 

Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Lattafa . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml – nyní získáte od 789 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738016 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml od tohoto předního výrobce Lattafa je právě teď u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Zlato symbolizuje luxus a ptáci představují svobodu a věčnost díky své schopnosti vznést se do nebe. Tato vůně je dlouhotrvající. Shaheen Gold vytváří silný citrusový začátek, až postupně přejde k hřejivým květinovým tónům na vašem těle. Tak nečekejte a vzlétněte do nebe s parfémovou vodou Shaheen Gold.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108738016

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fík”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná”}}

Lattafa Shaheen Gold - EDP 100 ml
Lattafa Shaheen Gold – EDP 100 ml
789