Lattafa Shaari – EDP 100 ml

399 

Lattafa Shaari – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Lattafa lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Lattafa Shaari – EDP 100 ml levně za cenu 399 Kč.

Katalogové číslo: 6291107454054 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Shaari – EDP 100 ml od značky se skvělou pověstí Lattafa lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Hledáte vůni, na které si vytvoříte závislost a nebudete chtít jinou? Objevte kouzlo parfémované vody Shaari, která si vás v mžiku podmaní svými orientálními tóny. Vůně, která v sobě nezapře smyslnost a šarm vás zahalí do omamného oparu, který zajistí, že se stanete středem pozornosti.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291107454054

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, vanilka, kadidlo, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, agarové dřevo (oud), skořice “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lattafa Shaari - EDP 100 ml
Lattafa Shaari – EDP 100 ml
399