Lattafa Safwaan L`autre Oud – EDP 100 ml

449 

Lattafa Safwaan L`autre Oud – EDP 100 ml od přední značky Lattafa je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Lattafa Safwaan L`autre Oud – EDP 100 ml aktuálně v akci od 449 Kč.

Katalogové číslo: 6290360590134 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Safwaan L`autre Oud – EDP 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Lattafa je u nás za výhodnou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Safwaan L`autre Oud od značky Lattafa je dřevitá kořeněná parfémová voda pro muže i ženy. Vůně růžových okvětních lístků se promísí s hřejivou ambrou, kterou doprovází dřevité a kořeněné akordy a luxusní tečkou jsou oud tóny agarového dřeva. Safwaan L`autre Oud je smyslná a tajemná vůně, která vás nikdy neomrzí.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6290360590134

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá, kořenitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, kořeněné tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, agarové dřevo (oud)”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Lattafa Safwaan L`autre Oud - EDP 100 ml
Lattafa Safwaan L`autre Oud – EDP 100 ml
449