Lattafa Safwaan L`autre Musk – EDP 100 ml

559 

Lattafa Safwaan L`autre Musk – EDP 100 ml od této značky Lattafa lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Lattafa Safwaan L`autre Musk – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 559 Kč.

Katalogové číslo: 6290360590141 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Safwaan L`autre Musk – EDP 100 ml od této skvělé značky Lattafa je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online.

Safwaan L’autre Musk od značky Lattafa je orientální pižmová parfémová voda pro muže i ženy. Vůně je spojením luxusních a svůdných tónů bílého pižma, jehož akordy jdou ruku v ruce s dechberoucím exotickým spojením kokosu a vanilky. Dále vás budou hýčkat květinové tóny kosatce a heliotropu, jejichž neodolatelnou kombinaci uzavírá jantarový polibek plný lásky a tepla. Safwaan L’autre Musk je smyslná a tajemná vůně, která vás nikdy neomrzí.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6290360590141

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, pižmová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bílé pižmo, kosatec, vanilka, kokos, heliotrop, ambra”}}

Lattafa Safwaan L`autre Musk - EDP 100 ml
Lattafa Safwaan L`autre Musk – EDP 100 ml
559