Lattafa Oud Mood Elixir – EDP 100 ml

559 

Lattafa Oud Mood Elixir – EDP 100 ml od této skvělé značky Lattafa . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Lattafa Oud Mood Elixir – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 559 Kč.

Katalogové číslo: 6291106068177 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Oud Mood Elixir – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Lattafa je u nás za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Parfémová voda Oud Mood Elixir od značky Lattafa je dokonalá směs oudu. Svrchní tón odhaluje šafrán, muškátový oříšek a skořici. Srdce tvoří směs oudu, santalového dřeva a semiše. Základ doplňuje ambra a vanilka. Jemná a lehká parfémovaná voda, která se dobře hodí pro každodenní použití.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291106068177

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, šafrán, skořice “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”santalové dřevo, agarové dřevo (oud), semiš”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lattafa Oud Mood Elixir - EDP 100 ml
Lattafa Oud Mood Elixir – EDP 100 ml
559