Lattafa Najdia Tribute – EDP 100 ml

449 

Lattafa Najdia Tribute – EDP 100 ml od tohoto předního výrobce Lattafa lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Lattafa Najdia Tribute – EDP 100 ml – nyní nakoupíte za 449 Kč.

Katalogové číslo: 6291108733882 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Najdia Tribute – EDP 100 ml od tohoto výrobce Lattafa je k dispizici za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Dřevitá parfémová voda s koženými podtóny od značky Lattafa Najdia Tribute potěší svou vůní muže i ženy. Svěží úvodní trio mandarinky, bergamotu a jablka zahalí do hřejivého pláště kořeněné tóny zázvoru. Cedrové a guajakové dřevo prostupuje v srdci medově sladká vůně šafránu, který se rozvoní za doprovodu ozonických, svěžích tónů lístků fialky. Dřevitý základ tvořený oud tóny agarového dřeva a cedru skrývá ambrový nádech a nezaměnitelnou výraznou stopu kůže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108733882

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, mandarinka, bergamot, jablko”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, guajakové dřevo, šafrán, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, ambra, agarové dřevo (oud), santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kožená, vodní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Lattafa Najdia Tribute - EDP 100 ml
Lattafa Najdia Tribute – EDP 100 ml
449