Lattafa Maahir Black Edition – EDP 100 ml

549 

Lattafa Maahir Black Edition – EDP 100 ml od skvělé a známé značky Lattafa . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Lattafa Maahir Black Edition – EDP 100 ml – nyní pořídíte za 549 Kč.

Katalogové číslo: 6291108730362 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Maahir Black Edition – EDP 100 ml od skvělé značky Lattafa je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Maahir Black Edition je umělecké dílo. Krásná a kouzelná vůně, která pozvedne vaši duši. Voní jako sladké spálené dřevo, ale přesto kořenité a pryskyřičné. S úžasným výkonem je Maahir Black Edition skutečným klenotem, který si zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108730362

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, fialka, rozmarýn”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , santalové dřevo, agarové dřevo (oud), kouř, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”labdanum, vanilka, kořen kosatce, kadidlo, myrha”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Lattafa Maahir Black Edition - EDP 100 ml
Lattafa Maahir Black Edition – EDP 100 ml
549