Lattafa Lattafa Aura – EDP 60 ml

749 

Lattafa Lattafa Aura – EDP 60 ml od skvělé značky Lattafa je u nás k dostání za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Lattafa Lattafa Aura – EDP 60 ml – nyní můžete mít za 749 Kč.

Katalogové číslo: 6291108737873 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Lattafa Aura – EDP 60 ml od skvělého a známého výrobce Lattafa – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Parfémová voda pro muže i ženy Aura od značky Lattafa je orientální gurmánská vůně. V úvodu ucítíte nádhernou kytici bílých květin, které povznáší lehké pudrové tóny. Sametové okvětní lístky růží doprovází gurmánské akordy skořice a šafránu. Kompozici uzavírá luxusní vůně santalového dřeva, které se prolíná s neodolatelně přitažlivou vůní vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108737873

{“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”gurmánská, sladká, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bílé květiny, pudrové tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”turecká růže, šafrán, skořice “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vanilka”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”}}

Lattafa Lattafa Aura - EDP 60 ml
Lattafa Lattafa Aura – EDP 60 ml
749