Lattafa Eternal Oud – EDP 100 ml

999 

Lattafa Eternal Oud – EDP 100 ml od společnosti Lattafa je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Lattafa Eternal Oud – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738115 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Eternal Oud – EDP 100 ml od našeho výrobce Lattafa je k dostání výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Eternal Oud je orientální vůně pro muže a ženy. Vůně začíná lehce nahořklým grapefruitem, který doplní sladká vůně švestky. Květinové tóny orchideje a heliotropu se jemně spojily v srdci této parfémové vody a v jejím základu se rozvoní lahodná vanilka s hřejivou ambrou, vzácným oudem, benzoinem, labdanem a fazolemi tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Lattafa
  • EAN: 6291108738115

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”orchidej, heliotrop”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, ambra, agarové dřevo (oud), benzoin, fazole tonka, labdanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Lattafa Eternal Oud - EDP 100 ml
Lattafa Eternal Oud – EDP 100 ml
999